Начало Спорт Футбол Децата на Спартак отстъпиха с 0:2 във Велико Търново

Децата на Спартак отстъпиха с 0:2 във Велико Търново

975

Плевенският Спартак загуби с 0:2 гостуването си на Етър във Велико Търново в мач от 11-ия последен есенен кръг от детското футболно първенство на подзона Велико Търново. Стана добър двубой, въпреки тежкия заснежен терен. Гостите за първи път играха на такъв. Въпреки това успяха бързо да се приспособят и могат да съжаляват, че не си тръгнаха поне с точка.

Първата опасност бе пред вратата на „болярите“, но Юли Николов не успя да вкара. Домакините откриха резултата в 11-ата минута, когато след центриране топката бе отбита, но при добавката спря в мрежата. После Християн Петков пропусна да изравни.

В 50-ата минута търновлии проведоха втората си опасна атака и тя се оказа голова. След това плевенския тим пропиля шанс да реализира поне почетно попадение.

Силен мач за Спартак изиграха Мартин Дешев, Юли Николов и Павел Челестинов.