Начало Спорт Футбол Етър отнесе Несебър с 6:0 в Търново

Етър отнесе Несебър с 6:0 в Търново

1017

Етър Велико Търново унищожи Несебър с 6:0 в среща от 15-ия междинен кръг на Втора лига.

Домакините така събраха 32 точки в класирането и са лидери, като запазиха дистанцията на точка от втория Септември, който също не сгреши.

Момчетата на Гочето изиграха най-силния си мач през целия сезон и заслужено се поздравиха с успеха срещу новака.

В 35-ата минута Пепи Димитров центрира към Илия Карапетров, който със силен удар даде аванс на домакините в резултата.

Три минути след това Кямил с красив прехвърлящ удар удвои аванса на “болярите”, а в 60-ата минута Пепи Димитров финтира противников бранител и с удар под плонжа на вратаря направи преднината на домакините класическа.

В 75-ата минута Андонов изрита топката право в тялото на Плахов и това бе четвърти гол за домакините, а петото попадение стана факт в 84-ата минута.

При него Карапетров намери Димитров с отлично центриране и му върна жеста за асистенцията за неговия гол.

Крайният резултат бе оформен от Николай Цветков в 87-ата минута.